BILIĆEVA MOMČAD KREIRALA SENZACIJU: / West Ham izbacio Chelsea, u četvrtfinalu igra protiv Manchester Uniteda

26.10.2016.
22:53
AFP, IAN KINGTON

Malo je tko očekivao uspjeh momčadi koju vodi Slaven Bilić, a posebice nakon što je njihov večerašnji suparnik u prošle dvije utakmice vrlo uvjerljivo svladao aktualnog prvaka Leicester City (3-0) i Manchester United (4-0). Bila je i Bilićeva momčad u pozitivnom nizu, no minimalne 1-0 pobjede protiv Crystal Palacea i posljednjeplasiranog Sunderlanda u četvrtoj minuti sudačkog produžetka utakmice nisu im davale za pravo busati se odveć u prsa.

Ipak, nakon ogleda u srijedu možemo ponovno govoriti o dobrom nizu trenera koji je prošle sezone bio hit, a u ovoj mu se već tražila zamjena, a on sam to može zahvaliti posebice Kouyateu čiji je udarac u jedanaestoj minuti s vrha šesnaesterca glavom prevario Begovića, baš kao što je BiH golman nemoćan ostao nakon dalekometnog prizemnog udarca Fernandesa u 48.

Debelo u sudačkom produžetku utakmice, u njenom 94. minuti Cahill je iz blizine tek rezultatski umanjio uspjeh West Hama koji će u četvrtfinalu natjecanja igrati protiv Manchester Uniteda koji je s 1-0 slavio u gradskom derbiju protiv Cityja.