RASPAD SUSTAVA

[VIDEO] VELIKA BLAMAŽA SLAVENA BILIĆA: Nakon ovoga će se bivši hrvatski izbornik teško spasiti od otkaza

Bivši hrvatski izbornik Slaven Bilić doživio je još jedan težak debakl na klupi West Hama. Čekićari su pred vlastitim navijačima u 9. kolu Premier lige poraženi od Brightona s 0-3.

Nastavila se na taj način očajna serija rezultata West Hama na početku nove sezone, ovo je Bilićevoj momčadi bio peti poraz u devet kola i na kontu ima samo osam bodova. Engleski mediji već dugo pišu da je hrvatski trener na rubu otkaza, a nakon teškog poraza od momčadi koja je uoči ovog kola imala također osam bodova, lako je moguće da će doći kraj Bilićeve avanture u Londonu.

Debakl kakav se ne pamti od 1931.

Naš je trener na teren izveo najjaču moguću postavu, nikakvih ozbiljnijih problema s ozljedama nije imao, tako da je ovako uvjerljiv poraz navijačima West Hama još teže prihvatiti. Brighton je poveo već u desetoj minuti pogotkom Glenna Murrayja, a prednost gostiju je u sudačkoj nadokandi prvog poluvremena povećao Jose Izquierdo.

West Ham je u nastavku krenuo na sve ili ništa, ali jedino što je dobio je bila još jedna lopta u vlastitoj mreži. Pablo Zabaleta je u 75. minuti u kaznenom prostoru srušio Murrayja, a ovaj je sam izveo jedanaesterac i postavio konačnih 3-0 za Brighton.

West Hamu je ovo najteži domaći poraz od novaka u ligi još od studenog 1931. godine.