BAYERN RAZMONIRAO MAINZ: / Hladan tuš Nike Kovača u Frankfurtu

Njemački prvak Bayern očekivano je pobijedio kod kuće Mainz s 4-0 u 4. kolu Njemačke lige.

16.9.2017.
17:56
PIXSELL

Dva gola Lewandowskog te po jedan Robbena i Muellera bili su dovoljni da Bavarci s lakoćom prođu neugodni Mainz te zasjednu na drugo mjesto ljestvice s bodom manje od vodećeg Hannovera.

BIVŠA ZVIJEZDA MILANA OBOŽAVA NIKU KOVAČA: ‘On me razumije, zna kako kontrolirati tigra’

Eintracht Nike Kovača izgubio je u Frankfurtu od Augsburga (1-2), a jedini gol za domaćine zabio je 18-godišnji Srbin Jović, koji je došao iz Benfice. U gostima je bio uspješan i Schalke koji je također s 2-1 slavio kod Werdera, a pobjednički gol zabio je Goretzka u 78. minuti.

Povratnik Stuttgart je kod kuće slavio protiv Wolfsburga s 1-0, a Josip Brekalo je za domaćine ušao u igru u 67. minuti.

Navečer igraju RB Leipzig i Borussia (M).

4. kolo Bundeslige.

Werder Bremem - FC Schalke 04 1-2 Eintracht Frankfurt - FC Augsburg 1-2 VfB Stuttgart - VfL Wolfsburg 1-2 FC Bayern - Mainz 4-0