ŠPANJOLSKO OKO SOKOLOVO RAZAPELO SUCA: / 'Barcelonini glumci odradili su posao, oba penala su izmišljena'

9.3.2017.
8:40
Screenshot

Je li njemački sudac pogurao Barcelonu prema senzacionalnom preokretu protiv PSG-a u uzvratnoj utakmici osmine finala? Katalonci su pred svojim navijačima slavili s nevjerojatnih 6-1 i tako nadoknadili zaostatak 0-4 iz prve utakmice, ali mnogi su vrlo sumnjičavi prema jedanaestercima koje je dosudio Aytekin.

ČUDO U BARCELONI! Katalonci u povijesnoj utakmici okrenuli nemoguće protiv PSG-a, zabili tri gola u osam minuta i slavili 6: /

1

1

Neymar se spotaknuo preko Meuniera

Najprije je u 50. minuti pokazao na bijelu točku nakon kontaktka Meuniera i Neymara u kaznenom prostoru. Nogometaš PSG-a navodno je glavom srušio Brazilca iako se više čini da se ovaj spotaknuo ili bacio preko njega.

"Ovdje nema govora o penalu. Igrač PSG-a se poskliznuo, a Neymar pao preko njega. Pogrešna odluka suca", naglasio je za Marcu španjolski sudački stručnjak Andujar Oliver.

Suarez je trebao biti isključen

U sudačkoj nadoknadi Aytekin je i drugi put dosudio jedanaesterac iz kojeg je Barcelona povela 5-1 i stigla na prag potpunog preokreta. Luis Suarez se znalački bacio u kontaktu s Marquinhosom. Dojam da je Urugvajac zbog glume trebao dobiti drugi žuti karton i izletjeti s terena podržava i Andujar.

"Nije bilo prekršaja na Suarezu. Marquinhos je stavio ruku na Urugvajca kad je ovaj već padao", objasnio je Andujar.