Bad Blue Boysi se potukli sa slovenskom policijom

Dinamo je u prijateljskoj utakmici u Ptuju pobijedio Olimpiju s 2:1, ali njegovi navijači opet su izazvali nerede na slovenskim pripremama...

25.6.2013.
19:50

Tamo su se, na parkingu pored stadiona u Ptuju, sukobili s domaćom policijom, a zasad nije poznato je li u suboku bilo ozlijeđenih.

Na travnjaku, Modri su pobijedili slovensku momčad s 2:1. U 27. minuti za vodstvo Zagrepčana zabio je novi igrač Junior Fernandes. Čileanski napadač je, po izvještajima iz Ptuja, bio prvo ime utakmice, pokazao je sjajnu pokretljivost, brzinu, čvstoću u duelu, a ima i odlično dodavanje. I njegov prvi pogodak u dresu Dinama bio je iznimno lijep. Sammir je proigrao Ibaneza, ovaj je u srcu šesnaesterca pronašao Čielanca, a Junior je s desetak metara majstorski poentirao.

Slovenci su izjednačili u 66. minuti pogotkom Šporara glavom nakon ubačaja iz slobodnog udarca, a pobjedu je Dinamu donio Krstanović, iz kaznenog udarca koji je sam izborio i realizirao u 86. minuti.