ATLETICO PROTUTNJAO LAS PALMASOM: / Rojiblancosi nisu imali milosti za Livajinu i Halilovićevu momčad

Nogometaši madridskog Atletica s uvjerljivih su 5-0 slavili gostujući u Las Palmasu u 35.

29.4.2017.
20:57
AFP, DESIREE MARTIN

Već nakon 18 minuta momčad Diega Simeonea imala je tri pogotka prednosti, a Kevin Gameiro dvaput bio strijelac. Kod njegovog prvog pogotka Alen Halilović nije uspio spriječiti prodor Saula Nigueza koji je ubacio na vrh peterca, a francuski napadač uklizavanjem ugurao loptu u mrežu. Osim Gameira, strijelci za Atletico bili su Niguez, Thomas i Torres.

Alen Halilović je igrao do 63. minute za Las Palmas, a domaća momčad je od 65. minute igrala s igračem manje, jer je drugi žuti karton zbog udaranja laktom zaradio Kevin Prince Boateng.

U posljednjoj utakmici subotnjeg programa Espanyol od 20.45 sati dočekuje Barcelonu.

Španjolska - 35. kolo Real Sociedad - Granada 2-1 (Vela 45, Juanmi 84 / Ramos 65)

Real Madrid - Valencia 2-1 (C. Ronaldo 27, Marcelo 86 / Parejo 82)

Las Palmas - Atletico M. 0-5 (Gameiro 2, 18, Saul Niguez 17, Thomas 72, Torres 90+1)

Espanyol - Barcelona (sub, 20.45)

U nedjelju i ponedjeljak će igrati: Osasuna - Deportivo (ned, 12.00) Betis - Alaves (ned, 16.15) Eibar - Leganes (ned, 18.30) Celta Vigo - Athletic Bilbao (ned, 20.45) Malaga - Sevilla (pon, 21.00)

Odigrano u petak: Villarreal - Sporting Gijon 3-1