ATALANTA SE PROBILA DO OSMOG MJESTA: / Društvo iz Bergama osvojilo Genovu

Atalanta se probila do osmog mjesta sa 23 boda, koliko ima i devetoplasirani Torino. Genoa je sa 13 bodova ostala na 16. mjestu.

12.12.2017.
21:51

U posljednjoj utakmici 16. kola talijanskog nogometnog prvenstva Atalanta je na gostovanju kod Genoe pobijedila sa 2-1 (1-1). Utakmica je prema originalnom rasporedu trebala biti odigrana u ponedjeljak, ali je zbog lošeg vremena odgođena za 24 sata.

Genoa je odlično počela i povela već u 4. minuti pogotkom Bertolaccija, ali su se na kraju veselili gosti. Iličić je izjednačio u 45. minuti, a u 52. minuti Masiello je donio Atalanti prvu gostujuću pobjedu u ovoj sezoni.

LA GAZZETA DELLO SPORT O ANOMALIJAMA U HR NOGOMETU: ‘Sve je jako sumnjivo, svaki komentar je suvišan’

Atalanta se probila do osmog mjesta sa 23 boda, koliko ima i devetoplasirani Torino. Genoa je sa 13 bodova ostala na 16. mjestu. Vodeći Inter ima 40 bodova, jedan više od drugoplasiranog Napolija i dva više od trećeplasiranog Juventusa.

Italija - 16. kolo Genoa - Atalanta 1-2 (Bertolacci 4 / Iličić 45, Masiello 52)

Odigrano prije: Chievo - Roma 0-0 Napoli - Fiorentina 0-0 SPAL - Verona 2-2 Udinese - Benevento 2-0 Sassuolo - Crotone 2-1 Milan - Bologna 2-1 Lazio - Torino 1-3 ​​​​​​ ​Juventus - Inter 0-0 Cagliari - Sampdoria 2-2