ARGENTINCI U ŠOKU: / Sergio Agüero pao u nesvijest na poluvremenu, hitno prevezen u bolnicu

14.11.2017.
20:45

Napadač Manchester Cityja je, uz Evera Banegu, bio strijelac za Argentinu koja je nakon prvog poluvremena vodila s 2-0. Na odmoru su, međutim, počeli problemi za Agüera koji je kolabirao i u besvjesnom je stanju prevezen u bolnicu. Prema izvještajima argentinskih medija, nogometaš je trenutno na detaljnim pretragama kako bi se ustanovilo što je dovelo do kolapsa.

Preokret Nigerije

Nigerija je, inače, u drugom poluvremenu u potpunosti preokrenula rezultat. Dva je pogotka postigao napadač Arsenala Alex Iwobi, a po jedan su dodali Kelechi Iheanacho i Brian Idowu.

Nigerijci su odigrali vrlo motivirano, možda i zbog činjenice da je nekoliko sati prije utakmice Nigerijski nogometni savez pristao na zahtjeve igrača oko raspodjele novčanoga bonusa za plasman na SP. Prije četiri godine na SP-u u Brazilu Nigerijci nisu htjeli ni trenirati dok tamošnji ministar sporta nije doletio u Južnu Ameriku i isplatio im četiri milijuna dolara.