NERVOZNI INTERISTI: / Perišić i Brozović ostali bez dvojice suigrača i bodova

U susretu 31. kola talijanskog nogometnog prvenstva Torino je na San Siru priredio iznenađenje pobijedivši Inter 2-1.

3.4.2016.
23:20

Bila je to utakmica s dva oprečna poluvremena. U prvom je Inter imao vodstvo i sigurnu igru, dok je u drugom primio dva gola i zaradio dva crvena kartona.

Domaćin je poveo u 17. minuti golom Maura Icardija. Sve se okrenulo u razmaku od 55. do 57. minute. Izjednačio je Cristian Molinaro u 55. minuti, a dvije minute kasnije Miranda je isključen zbog drugog žutog kartona.

Inter na petom mjestu

Kada je Nagatomo u 72. minuti skrivio kazneni udarac i pritom dobio crveni karton priči je bio kraj. Belotti je realizirao kazneni udarac i gosti su potom mirno s dva igrača više obranili prednost. Ivan Perišić i Marcelo Brozović odigrali su cijeli susret za Inter.

Sedam kola do kraja prvenstva Juventus vodi sa 73 boda, šest više od Napolija. Roma je treća sa 63 boda, a zatim slijede Fiorentina (56) i Inter (55).