NEĆETE VJEROVATI ŠTO JE SVE NAPRAVIO: / Svi rekordi Cristiana Ronalda

Cristiano Ronaldo "šutio" je u prvim utakmicama sezone, ali onda je proradio protiv Espanyola. U Realovom pobjedi 6:0 Ronaldo je zabio pet golova i ponovno prekrojio povijesne knjige rekorda.

13.9.2015.
12:56

S 231 golom u Primeri, prestigao je Raula i postao najbolji strijelac Reala u tom natjecanju. Raul je ostao na 228 golova. Ispred njega su u Primeri ostali jedino Hugo Sanchez (234), Zara (251) i Messi (285).

Messi i Ronaldo po 21 hat-trick

U prvom poluvremenu protiv Espanyola postigao je hat-trick u samo 16 minuta, što je najbrže u Primeri. Ujedno se izjednačio s Messijem po broju postignuti hat-trickova, obojica ih imaju po 21.

PET LAKIH KOMADA: /

Modrić je asistencijom prekinuo Ronaldovu krizu, a onda je krenuo šou...

U čak 24 utakmice Ronaldo je zabio tri gola ili više. S pet golova na jednoj utakmici, Portugalac je postao tek drugi igrač Reala koji je to uspio, prije njega to je napravio Ruben Gaspar 1929. godine.

Izjednačio se s Peternacom

Tek je treći nogometaš koji je u dvije sezone za redom zabio pet golova, tu su napravili Campanal (40/40) i Zara (41/42). Ronaldo je zabio protiv Granade u pobjedi 9:1 i ove sezone protiv Espanyola (6:0)