SRETNIJI OD CIJELE ALBANIJE: / Nepoznati junak strepio cijelu noć i utorak dočekao punih džepova

Dobitkom igrača koji je internetskim putem uplatio listić s 25 parova, a potom i u džep strpao 28.932,45 KM (oko 14,600 eura) pohvalila se jedna sportska kladionica.

6.9.2016.
16:32
Screenshot/YouTube

Posljednji pogodak koji je dotičnom igraču trebao za dobitak bila je pobjeda albanske nogometne reprezentacije u ogledu protiv Makedonije, a riječ je o utakmicu koju je nevrijeme prekinulo u večernjim satima ponedjeljka u 76. minuti pri rezultatu 1-1.

Da priča ima sretan završetak pobrinuo se bivši napadač Rijekine nogometne momčadi Bekim Balaj koji je u 89. minuti pogodio za pobjedu Albanije i veliku radost nepoznatog igrača. Budući da su dvije utakmice koje je igrao odgođene, za nešto više od 14,500 eura dobitka nepoznati je junak pogodio 23 para među kojima je najveći koeficijent bio na razradu 'oba daju gol' u ogledima Hrvatske i Turske te Izraela i Italije.