SKANDAL NA CELTIC PARKU: / Mpappea šakom mučki napao pomahnitali huligan

Jučerašnji susret 1. kola skupine B Lige prvaka u Glasgowu, između Celtica i PSG-a (0-5), nije prošao bez incidenta.

13.9.2017.
7:30

Naime, britanski tabloid Mirror piše kako je pet minuta prije kraja prvog poluvremena na Celtic Parku i neposredno nakon što se Cavani iz penala pridružio suigračima iz napada na popisu strijelaca povisivši na 3-0 za PSG, viđena šokantna scena.

SJAJNA VEČER U LIGI PRVAKA: Chelsea krenuo šesticom, PSG peticom, briljantni Mbappe rušio rekorde

Mladi navijač Celtica sa šalom oko vrata dotrčao je s tribina do Mbappea (koji je u tom trenutku još uvijek slavio gol svog suigrača u napadu) i prema njemu zamahnuo šakom. Ali, pri tome je promašio i samo par sekundi kasnije, s terena su ga odvukli zaštitari.

Siclair iz Celtica i Dani Alves samo su gledali kako huligan napada francusku zvijezdu.

Kylian Mbappe je nedavno prelaskom u PSG za odštetu Monacu od 180 milijuna eura postao najskuplji tinejdžer u povijesti.