HOROR U SOLUNU: / Nogometni svijet zgrožen je neredima navijača PAOK-a

Horor u Solunu!

3.3.2016.
8:28
Screenshot: Vine

Do nereda je došlo prti rezultatu 2:1 za Olympiakos, poslije isključenja strijelca jedinog gola za PAOK Róberta Maka. Najprije je prema terenu doletjela flaša sa vodom koja je završila u leđima trenera Olympiakosa Marka Silve, a onda su domaći huligani počeli u teren ubacivati sve što im je došlo pod ruku.

Policija nije mogla smiriti nerede

Letjele su stolice, baklje, upaljači i razna ostala sredstva. Solunska policija ubrzo se pojavila i na samom travnjaku kako bi smirila situaciju i spriječila ulazak na teren huligana. Međutim, policija nije mogla smiriti strasti i odlučeno je da se utakmica prekine.

Što se tiče nogometnih zbivanja nja terenu, vrijedi istaknuti kako je PAOK poveo golom gore spomenutog Róberta Maka. Esteban Cambiasso, nogometaš Olympiakosa, u 27. je minuti zabio za izjednačenje, a u 56. minuti David Fuster je donio veliki preokret gostiju iz Pireja.