MOŽE I BEZ MODRIĆA: / Real pregazio poljsku Legiju; Aubameyang golčinom slomio Sporting

Večeras su odigrane utakmice 3.

18.10.2016.
22:54

Nakon šest golova u mreži Betisa, Realovi strijelci bili su pucački raspoloženi i protiv Poljaka kojima su podarili "peticu".

Bale načeo mrežu gostiju

Gareth Bale načeo je mrežu gostiju u 16. minuti, u 20. je nesretni Jodlowiec postigao autogol. Navijačei Legije došli su na svoje u 22. minuti kad je zabio Miroslav Radović s bijele točke nakon prekršaja Danila, ali je Asensio u 36. povisio na 3:1.

U nastavu je domaćin još dva puta bio precizan. Zabili su Lucas (68.) i Morata (84.) na dodavanje Ronalda. U 79. minuti u igru je ušao Mateo Kovačić umjesto Asensija.

Neredi u Madridu

Uoči utakmice došlo je do nereda na madridskim ulicama koje su izazvali i inače problematični navijači poljske Legije zbog koji će se utakmica u Varšavi igrati bez gledatelja.

NEREDI U MADRIDU: /

Poljski huligani se odlučili 'pokazati' i u dvorištu europskog prvaka

Aubameyanga je nemoguće zaustaviti

Dortmundska Borussia slavila je na gostovanju kod Sportinga čija obrana u 9. minuti nije imala rješenja za Aubameyanga koji je strelovito i snažno prošao pored svojih čuvara, kao da ih nema na terenu.

U 43. minuti je Weigl povisio na 2:0, da bi u nastavku domaćini uspjeli tek ublažiti poraz golom Cesara.

Porto do pobjede u 3. minuti sudačke nadoknade

Momčad Porta preokrenula je utakmicu u gostima kod belgijskog Club Bruggea i do sva tri boda došla u sudačkoj nadoknadi. Domaćini su poveli 1:0 u 1. minuti golom Vossena, ali su Portugalci slavili golovima Layuna (68.) i Silve s bijele točke u 93. minuti.

Leicester maksimalan

U skupini G Leicester je nastavio s pobjedama, pogotkom Mahreza kod kuće se slavili protiv danskog Kopenhagena. Engleski prvak vodi u skupini s maksimalnih 9 bodova.

Jedvaj ušao u 74. minuti, Subašić branio za Monaco

U skupini E Bayer i Tottenham su u Leverkusenu odigrali bez golova 0-0, a hrvatski reprezentazivac Tin Jedvaj ušao je u igru za domaći sastav u 74. minuti. U drugoj utakmici u Moskvi CSKA i Monaco su remizirali, a vrata francuske momčadi je čuvao Danijel Subašić.

Rezultati 3. kola Lige prvaka

skupina E:

Bayer (L) - Tottenham 0:0 CSKA - Monaco 1:1

skupina F:

Real Madrid - Legia 5:1 Sporting - Borussia Dortmund 1:2

skupina G: Leicester - Kopenhagen 1:0 Club Brugge - Porto 1:2 skupina H: Dinamo - Sevilla 0:1 Lyon - Juventus 0:1