DEBITIRAO I OZLIJEDIO SE: / Perišić odigrao 85 minuta, Inter slavio u derbiju

Ivan Perišić nije mogao poželjeti bolju pozornicu za svoj debi u Interovom dresu, u 215. derbiju protiv Milana. Nerazzurri su slavili s 1:0, a pobjednički pogodak postigao je Fredy Guarin u 58.

13.9.2015.
21:35

Inter je zadržao stopostotni učinak u prvenstvu, upisavši i treću pobjedu, Milan ima tri boda iz tri utakmice.

Perišić zatražio izmjenu

"Perišić je naš najbolji posao ovog ljeta, bit će hit sezone", kazao je uoči derbija trener Intera Roberto Mancini za igrača kojeg su platili 18 milijuna eura.

TRENERSKI VELIKANI ODUŠEVLJENI HRVATOM: /

Vjerujte nam, bit će hit sezone!

Hrvatski reprezentativac sjajno je u 55. minuti pronašao Guarina, bila je to najava Interovog pogotka tri minute kasnije. Perišić je igrao do 85. minute, kad je zatražio izmjenu zbog ozljede, a zamijenio ga je Ranocchia.

Balotelli pogodio vratnicu

Milanu nije pomogao niti ulazak povratnika Marija Balotellija koji je osim za rossonere igrao i za Inter. Donio je Balotelli živost u svoju momčad, a uspio je u 78. minuti zatresti i vratnicu. Imao je odličan udarac i pri kraju utakmice, Handanović je jedva obranio.

Brozović ostao na klupi

U derbiju, drugi hrvatski reprezentativac u Interu, Marcelo Brozović odgledao je utakmicu s klupe.