LUDNICA U TALIJANSKOJ SERIJI B: / Navijač suca pogodio sladoledom, dva člana Brescije nokautirana

Pro Vercelli se još nije očitovao o incidentu u kojem je sudjelovao njihov član stručnog stožera Giorgio Bertolone

14.2.2018.
15:14
AFP, AFP PHOTO / CARLO HERMANN

Bizarne situacije dogodile su se proteklog vikenda u talijanskoj Seriji B i to na dvije utakmice.

Palermo za kojeg igra bivši napadač zaprešićkog Intera, Ilija Nestorovski, upravo je golom Makedonca iz 65. minute vodio sa 1-0 na svom terenu protiv Foggie. Samo četiri minute kasnije glavni sudac utakmice je odlučio isključiti domaćeg igrača Coronada što se nije svidjelo jednom navijaču koji je glavnog suca pogodio - ni manje ni više nego sladoledom!

Sudac je ovu bizarnu situaciju naveo u svom izvještaju, a Palermo je kažnjen s 10,000 eura.

Druga situacija dogodila se na utakmici Pro Vercellija i Brescije kada je član stručnog stožera domaće momčadi Giorgio Bertolone nokautirao ekonoma i igrača protivničke momčadi. Klub se još nije službeno očitovao o ovom incidentu, ali Bertolone je suspendiran do kraja sezone.