LUDA UTAKMICA U ZAPREŠIĆU: / Ćorić donio pobjedu Dinamu, Šitum promašio nemoguće

U utakmici 14. kola Prve HNL u Zaprešiću su nogometaši Dinama pobijedili Inter s 1-0 (1-0).

29.10.2016.
14:22

Hrvatski prvak je teškom mukom slavio u Zaprešiću i to pogotkom postignutim već na početku susreta.

Dinamo je poveo u 9. minuti nakon preciznog udarca Ante Ćorića, a u 30. minuti igrač domaćina Jakov Puljić je pogodio vratnicu. U nastavku je Dinamo čuvao prednost, dok Inter nije mogao do izjednačenja.

DINAMO U ZAPREŠIĆU: Ovako je izgledala atmosfera na utakmici s Interom

Dinamo je drugi s 32 boda, tri manje od vodeće Rijeka koja ima 35 i utakmicu manje, dok je Inter na šestom mjestu s 12 bodova.

Utakmica se igrala na stadionu ŠRC Zaprešić pred 1.500 gledatelja, a sudio je Tihomir Pejin iz Donjeg Miholjca.

Strijelac: 0-1 Ćorić (9).

UŽIVO:

Inter Zaprešić - GNK Dinamo 0:1

Inter: Čović - Bosec, Filipović, Komorski, Mesfin - Šarić, Šoljić - Ottochian, Puljić, Kolar - Blažević

Dinamo: Livaković; Matel, Benković, Sigali, Pivarić; Machado, Pavičić; Ćorić, Fernandes, Soudani; Henriquez

Kraj

88' Fernandes je bio u dobroj prilici, ali ju je pokvario.

69' Mario Šitum napravio promašaj kola. Soudani je poslao povratu loptu, Šitum je sa šest metara poslao preko gola.

68' Još uvijek nema promejne rezultatu unatoč dobrim prilikama s obje strane.

54' Iz igre je izašao Ćorić, u igri je Knežević.

46' Nastavila se utakmica.

Drugo poluvrijeme

Kraj prvog poluvremena

45' Najbolja akcija Dinama na utakmiici. Modri su krenuli u strelovitu kontru, Henriquezu je pripala završnica, ali njegov udarac odsjeo na vratnici.

41' Dinamo je imao još jednu priliku iz kontre, ali se Inter spasio.

30' Strašnim volejem iskosa s vrha 16-erca Puljić je sada zatrasao stativu. Prava špteta, bio bi to gol sezone!

28' Puljić je opasno tukao s vrha 16-erca, Livaković je efektno obranio.

19' Igra se dosta rasplamsla, obje momčadi nanizale su po par prilika.

9' GOOL Ćorić je primio loptu unutar 16-erca nakon odličnog proigravanje Machada. Iz prve je precizno tukao.

8' Ottochian je opasno zaprijetio, Livaković je sjajno obranio.

1' Počela je utakmica.

14:16 - Izašli su sastavi. Petev je prije utakmice imao dilemu koga će staviti na vrata Šempera ili Livakovića. Potonji je na kraju dobio šansu.