CONTE U OČAJU: / Lovren načeo Chelsea i prekinuo nevjerojatan post, Henderson zabio golčinu

Nogometaši Liverpoola upisali su veliku pobjedu (2:1) protiv Chelseaja na njihovom Stamford Brudgeu.

16.9.2016.
21:25
AFP, GLYN KIRK

Hrvatski nogometni reprezentativac DejanLovren zabio je u 17. minuti vodeći gol na utakmici između Liverpoola i Chelseaja koja se igra na Stamford Bridgeu. Lovrenu je ovo prvi gol nakon 64 utakmice u kojima se u Premier ligi nije uspio upisati u strijelce. Posljedni je postigao u dresu Southamptona u siječnju 2014. Na 2:0 povisio je Jordan Henderson u 37. minuti.

Chelsea je živnuo nastavku te je momčad Antonija Contea u 62. minuti golom Diega Coste smanjila na 1:2.

Lovren je za Liverpool odigrao čitav susret.

Nakon pet kola i Liverpool i Chelsea imaju po 10 bodova, kao i drugi Everton koji ima utakmicu manje, dok je na vrhu Manchester City sa 12 bodova i utakmicom manje.