NBA LIGA

LOŠA VEČER BOJANA BOGDANOVIĆA: Indiana srušila LeBrona i društvo, Hezonjin Orlando nastavio nizati poraze

Poraz su upisali i Phoenix Suns Dragana Bendera od kojih su sa 112-95 bolji bili Houston Rockets.

Indiana Pacers Bojana Bogdanovića su sinoć nanijeli još jedan poraz Cleveland Cavaliersima koje su svladali sa 97-95 i to nakon što su nadoknadili zaostatak od čak 22 koša. Lance Stephenson je zabio 16 koševa uz 11 skokova, Darren Collison je ubacio 22 koša, a Victor Oladipo dodao 19 za Indianu koja je u prvom poluvremenu zaostajala 22 koša. Bogdanović nije imao baš dobru večer, on je u 29 minuta zabio tek šest koševa (šut iz igre 2/4, trice 2/3) i tome dodao jedan skok.

Ni izvrsni LeBron nije pomogao

LeBron James je bio najučinkovitiji kod Clevelanda sa 27 pogodaka, 11 asistencija i osam skokova, dok je Kevin Love dodao 21 koš i 10 skokova.

No James je imao dvije prilike u zadnjim sekundama za pobjedu, ali je promašio oba puta nakon što je Victor Oladipo doveo Indianu u vodstvo nešto više od dvije minute do kraja.
Ovo je treća pobjeda Indiane nad Cvaliersima od poečtka sezone.

Washington Wizards su nakon dva poraza upisali pobjedu, sinoć su sa 125-119 pobijedili Orlando Magic Marija Hezonje. Wizardse su do pobjede predvodili Bradley Beal i John Wall, svaki sa 30 koševa.

Hezonji 23 minute

Orlandu je ovo sedmi poraz zaredom, a najbolji u njegovim redovima bio je Elfrid Payton sa 27 koševa, dok je Jonathon Simmons dodao 23. Mario Hezonja je odigrao 23 minute i u tom je vremenu postigao devet koševa (šut iz igre 3/7, trice 1/5) te tome dodao pet skokova i jednu asistenciju.

Poraz su upisali i Phoenix Suns Dragana Bendera od kojih su sa 112-95 bolji bili Houston Rockets.  Iako su igrali petu utakmicu bez Jamesa Hardena to se nije osjetilo. Chris Paul ga je uspješno zamijenio zabivši 37 koševa, a Eric Gordon je dodao 30.  Najbolji u redovima Phoenixa bio je Devon Booker sa 26 pogodaka, a Bender je u 32 minute postigao 14 pogodaka (šut iz igre 5/12, trice 3/6) i upisao osams kokova, dvije asistencije i dva bloka.

Pregled rezultata:

Charlotte Hornets – Utah Jazz                  99-88
Indiana Pacers – Cleveland Cavaliers           97-95
(Bojan Bogdanović je odigrao 29 minuta za indianu, zabio je šest koševa i upisao jedan skok)
Washington Wizards – Orlando Magic            125-119
(Mario Hezonja je odigrao 23 minute za Orlando, zabio je devet koševa i upisao pet skokova i jednu asistenciju)
Atlanta Hawks – Brooklyn Nets                 105-110
Milwaukee Bucks – Golden State Warriors        94-108
Minnesota Timberwolves – New York Knicks      118-108
New Orleans Pelicans – Portland Trail Blazers 119-113
Denver Nuggets – Memphis Grizzlies             87-78
Phoenix Suns – Houston Rockets                 95-112
(Dragan Bender je odigrao 32 minute za Phoenix, zabio je 14 koševa i upisao je osam skokova, dvbije asistencije i dva bloka)