KUD JE OVO PROŠLO: / Gareth Bale razornim udarcem ponizio Srbiju, ali gosti uzeli bod u Cardiffu

Wales i Srbija odigrali su 1:1 u Cardiffu u 4. kolu kvalifikacija za SP 2018. Nezaustavljivi Gareth Bale načeo je u 30. minuti mrežu srpskih nogometaša.

12.11.2016.
21:37
Screenshot/YouTube

Veliki dio posla napravio je Robson-Kanu koji je oduzeo loptu Nastasiću i servirao je natrčalom Baleu koji ne griješi iz ovakvih situacija. Lopta je prošla kroz noge braniča Branislava Ivanovića i ispod ruke Vladimira Stojkovića.

Čudesna je Baleova statistika, u posljednjih 14 utakmica sudjelovao je u 15 golova Walesa, 11 puta bio je strijelac, četiri puta asistent.

Zaiskrilo je u 35. minuti kad je Taylor raskrvario Tadićev nos i pritom nije dobio žuti karton.

Srbi su uspjeli izjednačiti u 87. minuti, a strijelac je bio Aleksandar Mitrović. Vrh skupine D Srbija je ovim remijem prepustila Irskoj koja ima deset bodova, dok je Wales treći.

Šala uoči utakmice

Velšani su se uoči utakmice ponovno našalili, pozirajući za službenu fotografiju u neobičnoj formaciji.