LUDNICA U WIMBLEDONU: / 589. tenisač svijeta posramio Del Potra, Đoković razbio Čeha i izborio treće kolo

Nekadašnji prvi svjetski reket Novak Đoković plasirao se u treće kolo Wimbledona pobjedom u tri seta (6:2, 6:2, 6:1) nad Čehom Adamom Pavlašekom.

6.7.2017.
17:00

Srpskom tenisaču, u čijem je stručnom stožeru i nekadašnji hrvatski as Mario Ančić, do pobjede je stigao u manje od 100 minuta.

Čehu je tijekom meča imao samo jednu priliku i to u četvrtom gemu trećeg seta, ali ju na kraju nije iskoristio.

Sljedeći Đokovićev suparnik bit će Latvijac Ernests Gulbis 589. igrača na ATP listi, koji je senzacionalno u tri seta slavio protiv Juana Martina Del Potra (6:4, 6:4 7:6 (7:3)).

Rezultati susreta 2. kola s trećeg ovogodišnjeg "grand slam" teniskog turnira Wimbledona igranih u četvrtak: