KRAMARIĆ ZABIO NA OTVARANJU BUNDESLIGE: / Hrvatski as ušao s klupe i pobjedničkim golom bacio navijače u trans

Hrvatski nogometaš Andrej Kramarić zabio je gol na otvaranju Bundeslige.

19.8.2017.
17:19
Screenshot/YouTube

Hoffenheim je na svom stadionu igrao s Augsburgom, a Vatreni ušao s klupe u u 64. minuti.

KATASTROFA VATRENIH U BORBI ZA LIGU PRVAKA: /

Lovren skrivio penal, Kramarić promašajem nasmijao Engleze i postao hit

Dvadeset minuta kasnije primio je loptu i pucao s ruba šesnaesterca, na putu prema golu odbila se od jednog igrača i i prevarila vratara, tako da Jiri Pavlenka nije mogao ništa. Bio je to ujedno pobjednički pogodak.

Slavlje Borussije

Unatoč brojnim izostancima zbog ozljeda Borussia Dortmund je u subotu u gostima dobila Wolfsburg sa 3-0, a odlićnu partiju pružio je 18-godišnji američki Hrvat Christian Pulišić. On je u 22. minuti zabio vodeći pogodak za Borussiju, a u 60. je asistirao Pierre-Emericku Aubameyanga za 3-0.

Bivši Dinamovac Josip Brekalo je u dresu Stuttgarta, povratnika u Bundesligu, odigrao cijeli susret protiv Herthe, koja je slavila sa 2-0. Oba gola za Herthu zabio je Mathew Leckie, u 46. i 62. minuti.

Večeras Schalke dočekuje Leipzig, a dan ranije je Bayern u prvoj takmici nove sezone na svom terenu svladao Bayer iz Leverkusena sa 3-1.