WARRIORSI NA KORAK OD VELIKOG FINALA: / Slavili protiv ozlijedama prorijeđenih Spursa i ušli u NBA povijest

21.5.2017.
9:07
AFP, RONALD MARTINEZ

Golden State ima priliku završiti seriju četvrtom utakmicom koja se u ponedjeljak igra u San Antoniju.

MONSTRUOZNI LEBRON I CLEVELAND: Uništili Boston najboljim poluvremenom ikad i poveli 2-0

Warriorsi su postali treća momčad u povijesti NBA koja je pobijedila u svih prvih 11 utakmica doigravanja. Cleveland trenutačno ima skor 10-0 i vodi 2-0 u seriji protiv Bostona u finalu Istočne konferencije.

Durant zabio 33, Cury 21

Kevin Durant je zabio 33 koševa uz deset skokova za Golden State, a Stephen Curry je dodao 21, postavši tako vodeći strijelac Warriorsa u postsezoni, ispred člana Kuće slavnih Ricka Barryja.

Nakon što su ostali bez svogg najboljeg strijelca Kawhija Leonarda i Tonyja Parkera zbog ozljeda, Spursi su 'izgubili' i Davida Leeja koji je ozlijedio koljeno u prvoj četvrtini.

Najučinkovitiji kod Spursa bio je Manu Ginobili sa 21 pogotkom, a LaMarcus Aldridge je ubacio 18 koševa.

Rezultati finala Zapadne konferencije:

San Antonio Spurs - Golden State Warriors 108-120 (Golden State vodi 3-0 u seriji)