ŠARIĆA NAPAO SUIGRAČ NAKON UTAKMICE: / Hrvatski košarkaš nizao psovke, kasnije se i ispričao

Odličnu utakmicu odigrao je Dario Šarić u pobjedi svojih Philadelphia 76ersa protiv Brooklyn Netsa Bojana Bogdanovića.

9.1.2017.
8:23
Screenshot

Šarić je pritom stavio 18 poena i ugrabio pet lopti pod obručima i bio jedan od najzaslužnijih za pobjedu sastava koji je nadoknadio -11 s poluvremena serijom 13-0 na otvaranju treće četvrtine, odnosno s ukupnih 30-9 kojima su došli do prednosti 78-73. Potom su i od 85-84 otišli na 101-87 i mirno priveli ogled kraju.

RANI NEDJELJNI OKRŠAJ U NBA LIGI: /

Sjajni Dario Šarić sredio Bogdanovića i Netse

Poslije susreta Šarić je morao pred mikrofon, a ondje se dogodio ne toliko neuobičajen 'napad' suigrača T.J. McConnella koji ga je polio tekućinom po glavi u trenucima dok je hrvatski reprezentativac govorio pred kamerom. Nije se do baš svidjelo Šariću koji je izgubio kontrolu pa je i počeo psovati na suigrača prije no što je dovršio misao u mikrofon.

Vjerojatno shvativši da je u svojoj reakciji malo i pretjerao, Šarić je kasnije objavio zajedničku fotografiju sa McConnellom i uputio riječi isprike njemu i navijačima.