MORA NA OPERACIJU

ZAMJENA ZA CHRISA PAULA IZGUBLJENA DO KRAJA SEZONE: Los Angeles Clippersi doživjeli veliki udarac

Američka profesionalna košarkaška NBA momčad Los Angeles Clippersi do kraja će ove sezone biti bez svog razigravača Patricka Beverleya (29) zbog ozljede desnog koljena.

Beverley je ozlijedio koljeno u ponedjeljak u 85-107 porazu na gostovanju kod New York Knicksa, te se morao podvrgnuti artroskopskoj operaciji. Beverley je u Clipperse stigao ovoga ljeta iz Houston Rocketsa u zamjeni za Chrisa Paula, a u 11 utakmica ove sezone prosječno je postizao 12.2 koševa, 4.1 skokova i 2.9 asistencija. S omjerom pobjeda i poraza 6-11 Clippersi se trenutačno nalaze na tek 13. mjestu Zapadne konferencije.

ŽESTOKI OKRŠAJ ‘IZDAJNIKA’ DURANTA I WESTBROOKA: Bivši suigrači umalo se potukli u Oklahomi! Šarić i Bender pružili solidne partije

Rezultati:

Philadelphia – Portland 101-81
Dario Šarić igrao je za Philadelphiju 26 minuta i postigao 11 koševa (šut za dva 0-3, trica 3-7, slobodna bacanja 2-2) uz 7 skokova, 2 asistencije i po 1 osvojenu loptu i blokadu
Phoenix – Milwaukee 107-113 – produžetak
Dragan Bender igrao je 33 minute za Phoenix i postigao 11 koševa (šut za dva 1-3, trica 3-4) uz 6 skokova, 2 asistencije, 2 osvojene lopte i 1 blokadu

NORTHWEST DIVISION
1. Minnesota 11 7 .611 –