MONSTRUOZNI LEBRON I CLEVELAND: / Uništili Boston najboljim poluvremenom ikad i poveli 2-0

Branitelji naslova prvaka NBA Cleveland Cavaliers su sinoć u drugoj utakmici finala Istočne konferencije poveli sa 2-0 u seriji pobijedivši Boston Celtics na njihovom terenu sa 130-86.

20.5.2017.
9:24
AFP, Adam Glanzman

Prvo ime utakmice bio je LeBron James koji je zabio 30 koševa, Kevin Love je dodao 21 koš uz 12 skokova, a Kyrie Irving 23.

VELIKO PRIZNANJE ZA DARIJA ŠARIĆA: Senzacionalni Hrvat ušao u finale izbora za rookiea godine

Cleveland je od početka kontrolirao utakmicu, na kraju prve četvrtine vodi sa 14 koševa da bi tu prednost povećao na čak 41 koš na poluvremenu i na 46 koša nakon tri četvrtine. Celticsi su drugo poluvrijeme igrali bez Isaiaha Thomasa koji je ozlijedio desni kuk, a najbolji strijelac u njihovim redovima bio je Jaylen Brown sa 19 pogodaka.

Sljedeća utakmica se igra u nedjelju u Clevelandu.

Rezultati finala Istočne konferencije:

Boston Celtics -Cleveland Cavaliers 86-130 (Cleveland vodi 2-0 u seriji na četiri pobjede)