CIBONA PALA BEZ ISPALJENOG METKA: / Užasna obrana odvela Zagrepčane u težak poraz

Košarkaši Cibone porazom su krenuli u novu sezonu regionalne ABA lige, bolji od njih su u Sremskoj Mitrovici bili igrači Mega Bemaxa s 95-88 (31-22, 26-26, 23-19, 15-21)

1.10.2017.
21:18

Cibona je odigrala katastrofalno loše u obrani, već u prvoj četvrtini je primila 31 poen, do poluvremena 57, a krajem treće četvrtine je bilo velikih 20 razlike za domaće (80-60). Serijom 11-0 krajem treće i početkom četvrte četvrtine Cibona je nakratko vratila nadu u povratak, no uslijedile su nove pogreške u izvođenju lopte, promašena slobodna bacanja te su domaći dvije minute prije kraja imali sigurnih 94-81. Konačnih 95-88 čak niti ne odražava pravo stanje stvari na parketu.

PORAZ ZADRANA U PODGORICI: /

Preston Knowles promašio šut za produžetak

Žorić jedini raspoložen

Luka Žorić je s 24 koša i deset skokova bio najbolji kod Cibone, dok je Dylan Ennis s 23 ubačaja predvodio Megu.

U petak je Cedevita kao domaćin u KC "Dražen Petrović" svladala beogradski FMP sa 74-67 (17-24, 22-13, 22-12, 13-18), dok je u subotu Zadar izgubio na gostovanju kod Budućnosti u Podgorici s 85-87 (19-22, 19-22, 14-17, 33-26).