BRUTALNO IH PREGAZILI: / Cedevita u hrvatskom dvoboju regionalne lige slavila s +58

Košarkaši Cedevite nanijeli su nevjerojatno visok poraz Zadru u 4. kolu regionalne ABA lige. Utakmica igrana u Zagrebu završila je pobjedom domaće momčadi 120-62 (30-17, 31-10, 25-18, 34-17).

8.10.2016.
21:07

Već nakon poluvremena bilo je ogromnih 61-27 za Cedevitu, a ta je prednost u nastavku i dodatno rasla pri čemu su igrači Cedevite postigli čak 120 koševa. U nevjerojatnom napadačkom učinku zagrebačke momčadi, koja je utakmicu završila s impresivnih 61 posto uspješnosti šuta, prednjačili su Miro Bilan s 15 poena, 15 skokova i pet asistencija u svega 26 odigranih minuta. Donijelo mu je to valorizacijski indeks 30, a jednak broj poena dodali su i Arapović i Hopson. Zadrane su predvodili Marinković (16) i Vladović (14).

Cedevita je sada na polovičnom omjeru 2-2, a Zadar ima pobjedu i tri poraza 1-3. Crvena Zvezda, Partizan i Budućnost jedine su neporažene momčadi.