ONE NIKAD NE RAZOČARAJU: / Hrvatska slavi nove dvije medalje

Novi veliki uspjeh za hrvatski karate. Na Europskom prvenstvu u karateu koje se održava u francuskom gradu Montpellieru Maša Martinović i Ana Lenard osvojile su brončane medalje.

7.5.2016.
15:11

U kategoriji preko 68 kilograma Martinović je u borbi za broncu slavila protiv Grkinje Eleni Chatzilidou sa 7-0. Nakon lanjske zlatne medalje na EP-u u Istanbulu ovo je novi uspjeh za našu karatisticu od koje je u polufinalu bolja bila domaća predstavnica Laure Anne Florentin.

Tubić bez medalje

Ana Lenard je u kategoriji do 61 kg broncu osvojila pobjedom protiv Slovakinje Ingrid Suchankovom s 2-0. Novo joj je to odličje nakon prošlogodišnjeg srebra iz Istanbula. Ivona Tubić kategoriji do 68 kg nije stigla do odličja. Borba za broncu protiv Sherilyn Wold završila je bez bodova, ali su suci preglasavanjem 5-0 pobjedu dodijelili Nizozemki.

Dodajmo da hrvatsku reprezentaciju u ekipnom finalu u borbama večeras očekuje reprezentacija Azerbajdžana.