KAKVO RAZBIJANJE: / Hrvat zabio sjajan pogodak pa doživio pravu katastrofu

U derbiju 6. kola belgijskog nogometnog prvenstva Club Brugge je deklasirao Standard Liege 7:1, a jedini pogodak za goste zabio je hrvatski nogometaš Ivan Santini.

30.8.2015.
18:40
PIXSELL, Filip Brala

Nogometaši Brugge u prvom su poluvremenu zabili četiri, a u nastavku još tri gola za jedan od najtežih poraza Standarda u povijesti kluba.

Junak utakmice bio je francuski napadač Abdoulay Diaby koji je zabio četiri gola (8, 37, 77, 90), a strijelci su bili i Ruud Vormer (32), Obbi Oulare (36) i Claudemir (71).

Sjajan pogodak

Za Standard je sjajni pogodak glavom zabio Ivan Santini u 35. minuti. Santini je stigao u Standard ovoga ljeta iz Kortrijka za dva milijuna eura odštete.

Na vrhu ljestvice nalazi se Oostende sa 13 bodova, a zatim slijedi čak šest klubova sa po deset bodova (Club Brugge, Waregem, St Truiden, Anderlecht, Gent, Genk). Standard je 11. sa sedam bodova.