OGLAS

KAKVA GOLČINA! / Vratar nije shvatio kakav mu projektil stiže s druge polovice terena

Nedavno smo uživali u sjajnom pogotku koji je stigao iz čileanskog prvenstva, a sad prava nogometna poslastica stiže iz Brazila.

8.12.2016.
9:40
Screenshot/Twitter

OVO JE VOLEJČINA GODINE: Lopta se nesretnom vrataru vratila kao bumerang

OVO JE VOLEJČINA GODINE: /

Lopta se nesretnom vrataru vratila kao bumerang

Igrala se uzvratna utakmica finala brazilskog kupa u Porto Alegreu, Gremio je ugostio Atletico Mineiro. Dvoboj je završio rezultatom 1:1, ali naslov je ipak osvojio Gremio, jer je u prvoj utakmici u gostima slavio s 3:1.

Zabili u 89. i 92. minuti

Činilo se da će domaćini pobijediti i u drugom dvoboju nakon kasnog pogotka Milera Bolañosa, koji je ušao u igru u 87. minuti, a zabio samo dvije minute kasnije. A onda se u drugoj minuti sudačke nadoknade dogodilo ovo:

Na gol Ekvadorca Bolañosa, uzvratio je njegov sunarodnjak Juan Cazares. I to kako, pogotkom sa svoje polovice terena!

Sjajno je ovaj ekvadorski veznjak procijenio da se vratar suparničke momčadi previše udaljio s gol-crte. Kazna je odmah stigla...

Za utjehu vrataru, njegova je momčad osvojila Kup.