OGLAS

KAKVA DRAMA U PIREJU! / Sjajan Pjanićev slobodnjak Grci su poništili golčinom u 95. minuti!

Činilo se da je sjajan slobodnjak Miralema Pjanića presudio utakmicu u Pireju, ali utakmica Grčke i BiH završila je rezultatom 1:1 u 4. kolu u kvalifikacija za odlazak na Svjetsko prvenstvo 2018.

13.11.2016.
22:46

Grk je odapeo iz sve snage i probušio mrežu inače odličnog vratara Asmira Begovića.

Pjanićev pogodak je na kraju pripisan kao autogol vratara Karnezisa. Pjanićeva lopta pogodila je vratnicu, a onda se odbila od leđa grčkog vratara i ušla u gol. li Pjanićeva "bomba" s 25 metara odjeknula je stadionom Georgios Karaiskakis.

Isključen Džeko, na utakmici 12 žutih i dva crvena kartona

Nakon toga navijači BiH priredili su bakljadu, a vatreno je bilo i na kraju utakmice, kad su u 80. minuti isključena dvojica igrača. U 76. minuti je nakon prekršaja nad Džekom nastala gužva na terenu. Kapetan BiH dobio je i drugi žuti karton, a Papadopoulos izravni crveni karton pa su obje momčadi utakmicu okončale s desetoricom igrača.

Na utakmici je sudac pokazao čak 12 žutih i dva crvena kartona.

Osmica u mreži Estonaca

U skupini H, Belgija je napunila mrežu Estonaca u pobjedi 8:1. Svoj prvi hat-trick za reprezentaciju postigao je Dries Mertens . Napadač Napolija bio je precizan u 16., 64. i 68. minuti, a osim njega zabijali su još Meunier (8.), Hazard (35.), Carrasco (62.) i Lukaku (81., 88.). Kao da to nije bilo dosta, pa je Estonac Anier zabio autogol u 30.