KAKAV PEHIST: / Vatreni nepromišljenim potezom izbacio Dinamo iz Lige prvaka

Hrvatski reprezentativac Domagoj Vida skrivio je jedanaesterac tijekom utakmice između njegova Dinama iz Kijeva i Benfice.

2.11.2016.
9:32
Screenshot

Na gostovanju u Portugalu Dinamo je izgubio 1:0 te propustio sve šanse za plasman u daljnju fazu natjecanja.

Vida je na ovoj utakmici bio kapetan, a na nesreću upravo je on krivac za poraz svoje momčadi. U posljednjoj minuti prvog poluvremena Vida je srušio Luisaoa. Sudac je bio nemilosrdan. Pokazao je na bijelu točku, a gol je zabio Eduardo Salvio.

Ovim porazom Kijevljani su ostali zacementirani na dnu ljestvice sa samo jednim osvojenim bodom.

Na vrhu je Napoli sa sedam. Isto ih ima i Benfica. Bešiktaš je treći sa šest, a Ukrajinci još uvijek matematički imaju šanse za plasman u Europsku ligu. Za to im se uz dvije pobjede moraju poklopiti i drugi rezultati.