UMISLIO DA JE NEUER

JEDNIM POTEZOM UNIŠTIO BEŠIKTAŠ: Vratar Fabricio napravio glupost godine i poklonio pobjedu Lyonu

Osim izvan stadiona i na tribinama, sinoć je bilo zanimljivo i na utakmici Lyona i Bešiktaša. Turci su, unatoč neredima koje su pripredili njihovi navijači, sasvim dobro stajali na terenu, imali su pobjedu u rukama do 83. minute, a onda je domaćin napravio preoret u samo tri minute.

Tri puta su igrači Lyona pogodili vratnicu prije nego što su uspjeli zatresti Fabriciovu mrežu. Prvo je zabio Tolisso, a onda je vratar Bešiktaša odlučio pokloniti pobjedu domaćinu.

Nepotreban dribling

Na povratku loptu Hutchinsona, Fabricio je krenuo u nepotreban dribling, pomislivši valjda da može igrati kao Manuel Neuer. No,  loptu mu je “iščačkao” Jeremy Morel i zabio za konačnih 2:1 u 85. minuti.

NOVI NEREDI NA STADIONU: Lyon preokrenuo protiv Bešitkaša, turski navijači priredili još jednu žestoku bakljadu

UZBUDLJIVO U EUROPSKOJ LIGI: United remizirao s Anderlechtom, Celta i Racing odigrali pravu ljepoticu