HRVAT ZABIJA U ITALIJI: / Drugu utakmicu zaredom upisao se u strijelce

Svoj treći gol ove sezone, a drugi prvenstveni postigao je Stipe Perica u utakmici 18. kola talijanske Serije A u kojoj njegov Udinese s 2:1 pobijedio Atalantu.

6.1.2016.
13:43
AFP/FILIPPO MONTEFORTE

Chelseajev 20-godišnji napadač na posudbi precizan je bio za povećanje vodstva domaćina na 2-0 u drugoj minuti sudačkog produžetka uvodnog dijela utakmice. Gol je, u svojoj šestoj ligaškoj utakmici za klub, postigao glavom na ubacivanje Brune Fernandesa. Atalanta je u nastavku uspjela ublažiti poraz, a pogodak je postigao Marco D'Alessandro u 75. minuti.

Bivši napadač Zadra, koji je u Udinama na posudbi iz Chelsea, igrao je do 83. minute kada je uz veliki pljesak zamijenjen.

Podsjetimo, svoj je ligaški prvijenac Perica postigao u prošlome kolu za gostujuću 1-0 pobjedu protiv Torina.