HRVAT SRUŠIO INTER: / Perišić iznudio penal, ali ni to nije pomoglo posrnulom velikanu

Hrvatski stručnjak Ivan Jurić upisao je prvu pobjedu otkako je prije par tjedana po drugi put sjeo na klupu Genoe.

7.5.2017.
17:22

Makdonski napadač Goran Pandev bio je koban za svoj bivši klub Inter kada je zabio u 70. minuti. Imao je Inter priliku izjednačiti. Ivan Perišić tukao je prema golu, a Nicolas Burdisso zaustavio je loptu rukom. Antonio Candreva stavio je loptu na bijelu točku, ali je njegov udarac zaustavio Eugenio Lamanna. Perišić je odigrao svih 90 minuta, a Brozović ostao na klupi.

BADELJ SE OZLIJEDIO, KALINIĆ PROMAŠIO PENAL: /

Vatreni se od očaja primio za glavu i bacio na travnjak

Uvjerljivu pobjedu upisao je paa Lazio. Sa 7:3 slavili su potiv Sampdorije.

Fiorentina se pak spasila od poraza u četvrtoj minuti sudačke nadoknade kada je Federico Bernardeschi zabio.

Fiorentina je, inače, povela preko Chiese (37'). Nakon toga je uslijedio preokret Sassuola. Politano je bio precizan s bijele točke u 73., a Iemmello je u 85. donio preokret. Nikola Kalinić nije imao svoj dan, a neko vrijeme će ga proganjati promašeni penal iz 33. minute.

Milan Badelj je igrao do 16. minute kada je zbog ozljede morao napustiti travnjak.

REZULTATI: Genoa - Inter 0-1 (Pandev 70) Lazio - Sampdoria 7-3 (Balde Diao 2, Immobile 19-11m,70, Hoedt 36, Anderson 38-11m, De Vrij 45, Lulić 65 / Linetty 32, Quagliarella 72,90-11m) Chievo - Palermo 1-1 (Pellissier 67-11m / Goldaniga 88) Sassuolo - Fiorentina 2-2 (Politano 74-11m, Iemmello 85 / Chiesa 37, Bernardeschi 90+4) Pescara - Crotone 0-1 (Tonev 71) Empoli - Bologna 3-1 (Croce 5, Pasqual 38, Costa 46 / Verdi 11) Udinese - Atalanta 1-1 (PERICA 53 / Cristante 41)

U subotu Juventus - Torino 1-1 (Higuain 90+2 / Ljajić 52) Napoli - Cagliari 3-1 (Mertens 2,49, Insigne 67 / Farias 90+2) Večeras: Milan - Roma