Medveščak imao sve, a jedva izvukao 'živu glavu'

U utakmici 12. kola EBEL-a igrači Medveščaka su slavili sa 4:3 (1:0, 0:2, 2:1; 0:1), nakon produžetka, kod Dornbirna. Pogodak odluke je postigao Dustin Jeffrey.

14.10.2012.
20:51

Medveščak mora žaliti za pobjedom unutar 60 minuta budući da je vodio s 3:1 osam minuta prije kraja. Međutim, domaća je momčad preko Keitha i Mitchella uspjela izjednačiti i tako odvesti utakmicu u produžetak.

Ipak, nakon samo dvije minute dodanog vremena posljednje Medveščakovo pojačanje, Jeffrey, je bio spretan i pogotkom donio dva boda svojoj momčadi.

Inače, Jeffreyju je to bio drugi pogodak na utakmici (zabio je za vodstvo 3:1), dok su prva dva strijelca za hrvatsku momčad bili Waugh i Miller.

Dornbirn - Medveščak 3:4, produžetak (1:0, 0:2, 2:1; 0:1)

Znojmo - Vienna Capitals 3:4, produžetak

Salzburg - Olimpija 6:3

Alba Volan - Graz 99ers 3:2

Linz - Innsbruck 5:4, penali

Klagenfurt - Villach 2:5

Redoslijed: 1. Villach 24 2. Vienna Capitals 21 3. Klagenurt 16 4. Medveščak 15 5. Graz 99ers 14 ...