JOŠ JEDAN PORAZ: / Medveščak izgubio u Bratislavi nakon izvođenja kaznenih udaraca

U 10. kolu KHL-a hokejaši Medveščaka poraženi su na gostovanju kod Slovana u Bratislavi s 2-3 (0-2, 1-0, 1-0) nakon izvođenja kaznenih udaraca.

17.9.2016.
20:45

Slovan je nakon 11 minuta vodio 2-0 pogocima Mislava Rosandića (7:44) i Mareka Viedenskog (10:41). U drugoj trećini Jiri Smejkal (35:48) je smanjio zaostatak Medvjeda, da bi 12 minuta prije isteka zadnje trećine Alexandre Bolduc (48:07) donio izjednačenje zagrebačkom klubu.

VODSTVO KHL-A ŠOKIRALO MEDVJEDE: /

Predsjedniku iz Rusije stigao težak udarac

Na desetom mjestu

Budući da produžetak nije donio pobjednika, odluka je pala nakon izvođenja kaznenih udaraca. Nakon tri serije kaznenih udaraca bilo je 2-2, a onda je Žiga Jeglič pogodio za Slovan, dok je udarac Samsona Mahboda obranio vratar domaćina.

Medveščak ima 13 bodova i nalazi se na 10. mjestu Zapadne konferencije.