Šteta! Medvjedi 'pali' u dramatičnoj završnici!

U devetom, pretposljednjem kolu međurunde EBEL lige hokejaši zagrebačkog Medveščaka poraženi su na gostovanju kod Klagenfurta 2:1 na penale.

19.2.2013.
22:08

U izravnoj borbi za treće mjesto na ljestvici KAC je tako došao do važne pobjede koja ga je smjestila ispred Medveščaka.

U regularnom dijelu postignuta su tek dva gola, a prvi je u 33. minuti zabio Adam Miller nakon dodavanja Kylea Greentreea i Brandona Bucka, te tako doveo Medvjede u vodstvo. Izjednačenje je uslijedilo u petoj minuti posljednje trećine kada je zabio Tyler Spurgeon.

Nakon što u produžetku nije postignut gol, uslijedili su penali, u kojima je vratar Medveščaka Robert Kristan pokleknuo dva puta, pa je na kraju KAC golom Johna Lammersa došao do pobjede.

Graz - Vienna Capitals 2-3, produžetak Klagenfurt - Medveščak 2-1, penali Villach - Linz 2-4

Redoslijed: 1. Vienna 16, 2. Linz 15, 3. KAC 12, 4. Medveščak 11, 5. Graz 9, 6. Villach 8