GRIEZMANN GOLČINOM BACIO TRIBINE U TRANS: / Francuz škaricama matirao Romu i vratio nadu Atleticu

Francuski nogometaš Antoine Griezmann zabio je fantastičan gol škaricama, kojim je dao nadu Atletico Madridu u prolazak u drugi krug.

22.11.2017.
22:33
Screenshot

U skupini C nogometaši Chelsea osigurali su plasman u osminu finala nakon što su gostovanju pobijedili Karabag 4-0.

LUDA VEČER NA PARKU PRINČEVA: /

PSG zabio sedam komada i postavio novi rekord, United pao u Baselu

Ključni trenutak utakmice igrane u Bakuu dogodio se u 19. minuti kada je Rashad Sadigov skrivio kazneni udarac i pritom zaradio isključenje.

Dojam je kako je portugalski sudac Jorge Sousa prestrogo isključio kapetana Karabaga.

Jedanaesterac je sigurno realizirao Eden Hazard. Do kraja utakmice bilo je samo pitanje koliko će golova zabiti 'Bluesi'. Na koncu su zabili još tri gola, a strijelci su bili Willian (37, 85) i Fabregas (73-11m).

U drugom susretu Atletico Madrid je pobjedom protiv Rome 2-0 produžio nadu. Španjolce je doveo u vodstvo Antoine Griezmann u 69. minutom lijepim škaricama na asitenciju Angela Coree, a pobjedu domaćina potvrdio je Kevin Gameiro u 85. minuti. Šime Vrsaljko je zbog ozljede leđa propustio utakmicu.

U skupini C nakon četiri kola vodi Chelsea sa 10 bodova, Roma je druga s osam bodova, Atletico Madrid ima šest, a Karabag dva boda. U posljednjem kolu sastaju se Chelsea i Atletico Madrid, te Roma i Karabag.

Plasman u osminu finala do sada su osigurali branitelj naslova Real Madrid, te PSG, Tottenham, Manchester City, Bayern, Bešiktaš, Chelsea i Barcelona.