GRČKA PRIMILA NEVIĐENU GOLČINU: / Pogledajte majstoriju o kojoj će se danima pričati

U prijateljskom nogometnom susretu igranom u Amsterdamu reprezentacije Nizozemske i Belgije odigrale su 1-1.

9.11.2016.
22:53
Screenshot

Domaćin je poveo u 38. minuti golom Davyja Klassena iz jedanaesterca kojeg je skrivio Jan Vertonghen, a izjednačio je Yannick Carrasco u 82. minuti

Golčina Palitševiča

Bio je to 126. međusobni susret ovih reprezentacija pri čemu 30. remi. Nizozemci su slavili 55 puta, a Belgija ima 41 pobjedu.

"Utakmice između Nizozemske i Belgije su uvijek posebne. One su stvar prestiža i našim susretima nema opuštanja," kazao je nizozemski izbornik Danny Blind.

Prijateljsku utakmicu odigrale su i reprezentacije Grčke i Bjelorusije, a u dvoboju igranom u Pireju slavili su gosti rezultatom 1-0. Pobjednički pogodak postigao je Sergej Palitševič u 14. minuti.