NI BLIZU

GORI ‘PADAVIČAR’ OD SOUDANIJA: Igrači Celtica poludjeli nakon što je sudac odsvirao najsmješniji penal godine

Moćnom Celticu dogodila se situacija kao nesretnoj Cibaliji, sudac je protiv njih odsvirao “nepostojeći” penal, nakon što je napadač teatralno pao u šesnaestercu, nešto kao Dinamov Soudani na gostovanju u Vinkovcima kad je sudac Batinić na kraju dosudio najstrožu kaznu koje su “modri” došli do pobjede.

Celtic je gostovao kod Ross Countyja, a sudac Robertson je odlučio pokazati na bijelu točku nakon što se stoper Erik Sviatchenko približio, ne i dotaknuo Alexa Schalka.

Uzalud protesti i uvjeravanja, sudac je vidio nešto što se nije dogodilo…

Igrala se 88. minuta, a Ross County je uspio izjednačiti na 2:2, nakon što je jedanaesterac realizirao Liam Boyce.

Šimunoviću žuti zbog protesta

Bivši dinamovac Jozo Šimunović odigrao je svih  90 minuta, a zbog protestiranja zbog komičnog penala, zaradio je žuti karton.