TO NIJE NOGOMET, TO JE UMJETNOST: / Genijalni Messi zabio dvaput i asistirao za pobjedu Barce, lov na Real se nastavlja...

Barcelonin najveći suparnik, madridski Real je pobjegao na +6, nakon slavlja koje je Zidaneovoj momčadi donio Isco u 90.

15.4.2017.
22:03

DOMAĆINI DVAPUT VODILI: /

Duje Čop načeo mrežu moćnog Reala, Isco zabio za pobjedu u 90. minuti

U utakmici protiv Real Sociedada, mreže su se u prvom poluvremenu tresle čak pet puta,a svoju genijalnost još jednom je iskazao nogometni umjetnik Lionel Messi.

Zabio je dvaput (17., 37.), jednom asistirao Pacu Alcaceru (44.) za treći gol...

Svi golovi postignuti u 1. poluvremenu

Ipak, Barcelona je na odmor otišla s minimalnom prednošću 3:2. Golove za momomčad iz San Sebastiana postigli su Umtiti (autogol, 42.) i Prieto (45+1).

No, u nastavku više nije bilo golova, Barcelona je zadržala prednost i smanjila Realovu prednost (koji ima utakmicu manje) na tri boda. U El Clasicu može dostići Madriđane koji još moraju odigrati zaostalu utakmicu protiv Celte iz Viga, svojedobno odgođenu zbog nevremena.

Ivan Rakitić je za Barcelonu odigrao svih 90 minuta.