EUROGOL DE BRUYNEA: / Isključen Kovačev spasitelj, Belgija nadigrala Švicarsku

U prijateljskoj utakmici odigranoj u Ženevi, nogometaši Belgije svladali su domaćina Švicarsku s 2:1. Obje reprezentacije pripremaju se za nadolazeći EURO.

28.5.2016.
19:29

Blerim Džemaili doveo je Švicarsku u vodstvo nakon pola sata igre, ali već tri minute poslije, gosti su izjednačili, strijelac je bio Romelu Lukaku.

Napadaču Evertona iz centaršuta je asistirao Dries Mertens pa se na poluvrijeme otišlo rezultatom 1:1.

Seferović zaradio isključenje

Momčad Marca Wilmotsa osigurala je pobjedu deset minuta prije kraja, kad su sastavi već bili dosta izmiješani, a domaćin ostao s igračem manje nakon isključenja Kovačevog spasitelja Harisa Seferovića.

Švicarski reprezentativac je svojim pogotkom ostavio Eintracht u 1. Bundesligi, ali za reprezentaciju nije bio tako koncentriran. Isključen je u 81. minuti, a dvije minute kasnije Kevin De Bruyne zabio je sjajan pogodak za pobjedu Belgije.