OGLAS

ČUDESNA VEČER ATLETICO MADRIDA: / S igračem manje nadoknadili dva gola zaostatka i izbjegli poraz

19.8.2017.
22:23
afp

Novi španjolski prvoligaš Girona ispustila je pobjedu protiv Atletico Madrida na startu Primere, budući da su u subotu nakon vodstva 2-0, i sa igračem više, na kraju remizirali 2-2.

LUDA UTAKMICA: /

Pet golova, dva penala, crveni... West Ham nadoknadio -2, odluka pala u sudačkoj nadoknadi

Junak Girone bio je Cristian Stuani, koji je zabio oba gola, u 22. i 25. minuti. Situacija se za Atletico dodatno pogoršala u 67. minuti, jer je Antoine Griezmann dobio crveni karton.

Unatoč tome gosti su stigli do izjednačenja. Prvo je zabio Angel Correa u 78. minuti, a izjednačujući gol postigao je Jose Gimenez u 85. Hrvatski branič Šime Vrsaljko ostao je na klupi za pričuve Atletica.

Branitelj naslova Real Madrid otvara sezonu gostovanjem kod Deportiva u nedjelju, dok Barcelona dočekuje Betis.

REZULTATI: Girona FC 2 Cristhian Stuani 22, 25 Atletico Madrid 2 Angel Correa 78, Jose Gimenez 85 - - - Celta Vigo 2 Maximiliano Gomez 22, 50 Real Sociedad 3 M. Oyarzabal 33, Juanmi 80, Willian Jose 88pen - - - Petak - Valencia 1 Simone Zaza 22 Las Palmas 0 - - - Leganes 1 Gabriel 24 Alaves 0