BRAVO BORNA: / Ćorić protiv Amerikanca u sati i pol izborio četvrtfinale

Hrvatski 19-godišnji tenisač Borna Ćorić plasirao se u četvrtfinale turnira kojem je ovih dana domaćin Chennai 6-2, 7-5 pobjedom protiv američkog suparnika Austina Krajiceka, 104.

6.1.2016.
15:02
AFP, DON EMMERT

Sigurno je osmi nositelj turnira otvorio meč protiv šest godina starijeg suparnika te mu je odmah na početku lob udarcem oduzeo prednost početnog servisa, da bi isto napravio još jednom za prednost 5-2 u prvome setu.

Prvi njihov dvoboj

Imao je Ćorić kod 3-3 u nastavku igre sjajnu priliku približiti meč kraju nakon što je na Krajicekov servis dočekao 0-40, no break za završetak meča dugog 90 minuta je još neko vrijeme morao pričekati.

Bio je ovo prvi međusobni ogled ove dvojice tenisača, a Ćorić je pobjedom izborio nastup među posljednjih osam u kojem će nastupiti protiv boljeg iz ogleda Johna Millmana i Roberta Bautiste Aguta.

ATP turnir iz 250 serije igra se u Chennaijuna tvrdoj podlozi.