BORBA ZA PRVAKA: / 'Lisice' uništile City, pogledajte golčinu Leicesterovog napadača

Nogometaši Leicester Cityja uvjerljivo su u 25. kolu Premier lige s 3:1 svladale Manchester City na Etihadu.

6.2.2016.
14:58
AFP, GEOFF CADDICK

Momčad ClaudijaRanierija povela je u trećoj minuti golom RobertaHutha nakon ubačaja RiyadaMahreza iz prekida.

Spektalukaran gol Mahreza

Alžirski napadač potom je i sam dao gol. Početkom drugog poluvremena nakon solo prodora odličnim udarcem s ruba 16-erca pronašao je put do mreže pored Joea Harta.

Huth dvostruki strijelac

Nakon sat vremena igre, u 60. minuti pao je i treći pogodak, ponovno se zatresla Hartova mreža. Stoper Robert Huth ove subote je odigrao utakmicu života, i drugi put svladao je vratara Manchester Cityja.

Do danas, ove sezone Huth je postigao samo jedan pogodak, protiv Tottenhama 13. siječnja.

Agüero ublažio poraz

U strijelce se pred kraj utakmice, u 87. minuti upisao i najbojli Cityjev napadač Sergio Agüero. Prekasno za preokret, iako je minutu kasnije imamo sjajnu šansu nakon velike pogreške Leicesterove obrane.