BOGDANOVIĆ ZAPLAKAO POSLIJE PORAZA: / U očaju dočekao kraj utakmice, srpski novinari na rubu suza

Srpski košarkaš Bogdan Bogdanović dosta je emotivno doživio poraz od Slovenije u finalu Europskog prvenstva.

18.9.2017.
13:47
Screenshot

Najbolji igrač svoje reprezentacije i vođa momčadi očekivao je zlato, ali je na kraju posve slomljen stao pred medije.

[VIDEO] SRPSKA NOĆNA MORA: /

Ono kad Dragić školuje 'svoje'! Evo zašto će Srbi još dugo sanjati Slovenca

"Nije mi krivo što sam promašio, već što sam izgubio snagu. Nema veze", rekao je sa suzama u očima, dok Telegraf javlja da su kolege novinari njegov istup dočekali na rubu suza.

"Teško je, ali izdržat ćemo", poručio je.

Sudeći prema komentarima podršku poslije ovakvog istupa dobio je sa svih strana.

"Kralju nema razloga za suze, bili ste fantastični (Slovenci dan odmora više). Srebro je plemeniti metal i ima sjaj kao zlato. Bravo momci i glavu gore. Vaše vrijeme tek dolazi", "Ove suze me bole više nego bilo koji poraz. Nadam se da Teodosić i ekipa spavaju mirno kad ovo gledaju.", "Glavu gore. Osvojili ste bijelo zlato. Bravo momci. Pa vi ste ispred braće Gasol, alo čemu onda suze majstore? ", neki su od komentara na video.

Po mnogima najbolji europski košarkaš Miloš Teodosić, koji je zbog ozljede propustio prvenstvo, također je poslao poruku Bogdanoviću.

“Za mene si ti MVP, za mene ste vi šampioni", Napisao je Teodosić na društvenim mrežama i tako pružio podršku svojim suigračima.

Slovenije je osvojila naslov europskih prvaka nakon što su u nedjelju u Istanbulu u finalu Eurobasketa pobijedili Srbiju sa 93-85 (20-22, 36-25, 15-20, 22-18). To je prva medalja za Sloveniju na europskim prvenstvima, i odmah zlatna.

Košarkaši Španjolske osvojili su broncu nakon što su u susretu za 3. mjesto pobijedili Rusiju sa 93-85 (45-28).