PRIMILI 'STOTKU': / Šarić se ispromašivao, Bogdanović solidan u porazu Netsa

Sinoć su u predsezonskim utakmicama zaigrali Dario Šarić i Bojan Bogdanović, a obje njihove momčadi su poražene.

14.10.2016.
11:27
AFP, DON EMMERT

Brooklyn je kod kuće izgubio od Bostona 97:100, a Bogdanović je za 15 i pol minuta na terenu ubacio 11 poena uz šut iz igre 4-6 (2-4 trice).

Šarić gađao 1-8

Philadelphia je uvjerljivo poražena protiv Washingtona u gostima (79:100), a Dario Šarić nije bio šuterski raspoložen u Verizon Centru. Za 23 i pol minute na parketu postigao je šest poena (4-4 slobodna bacanja), iz igre gađavši skromnih 1-8. Skupio je i dva skoka.

Joel Embiid je za 13 minuta na parketu ubacio 11 poena i imao 12 skokova, dok je kod domaćina najbolji bio Bradley Beal s 22 poena.

LA Lakersi su izgubili protiv Sacramenta (104:116), a Ivica Zubac nije nastupio za poraženu momčad.

Crawford pogodio za pobjedu

Akciju dana izveo je košarkaš LA Clippersa Jamal Crawford pogodivši za pobjedu protiv Portlanda (109:108) dvije desetinke prije kraja utakmice.

Rezultati:

Washington - Philadelphia 100:79 Brooklyn - Boston 97:100 Atlanta - Detroit 94:99 Oklahoma City - Memphis 94:110 Cleveland - Toronto 94:119 LA Clippers - Portland 109:108 LA Lakers - Sacramento 104