BIVŠI VATRENI OPET ZABIO: / Novim golom u Španjolskoj spasio klub od poraza

4.12.2016.
20:35
Screenshot

Nogometaši Las Palmasa relativno uspješno odradili su gostovanje kod Alavesa u 14. kolu španjolskog prvenstva.

Zasluge za to imao je i hrvatski nogometaš Marko Livaja. Domaćini su poveli u 4. golom Alexisa, a Livaja je zabio za izjednačenje u 57. minuti.

To je bio treći pogodak hrvatskog napadača u deset odigranih utakmica u La Ligi.

Zaigrao i Čop

Sporting Gijon je kod kuće porazio 'fenjeraša' Osasunu 3-1, a Duje Čop je igrao do 81. minute kada je zamijenjen.

Strijelci za Sporting bili su Carlos Carmona (43, 78) i Douglas (56), dok je poraz Osasune ublažio Miguel Flano golom u 86. minuti.

U vodstvu je Real Madrid sa 34 boda ispred Barcelone koja ima 28 i Seville sa 27 bodova. Posljednja tri mjesta koja vode u drugu ligu drže Deportivo Coruna (10), Granada (8) i Osasuna (7).

Sporting je s tri nova boda skočio na 16. mjesto sa 12 bodova, dok je Livajin Las Palmas na desetoj poziciji sa 20 bodova.